محل تبلیغات شما

شریفی: هدف ما در پایان فصل، هدیه دادن دو جام به هواداران تراکتورسازی است

• شریفی: هدف ما در پایان فصل، هدیه دادن دو جام به هواداران تراکتورسازی است

شریفی می گوید بازی در برابر نفت هران و شکست این تیم در خانه کار مشکلی است.

طرفداری- مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: گلم را به مربیان خارجی تیم تراکتورسازی تقدیم می‌کنم.

مهدی شریفی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، در مورد پیروزی تیمش مقابل نفت تهران گفت:

بازی سختی بود و متأسفانه شرایط زمین هم اصلاً خوب نبود. با این حال برای ما گرفتن این سه امتیاز آن هم بیرون از خانه بسیار مهم بود. واقعاً شکست دادن نفت در زمین خودش کار ساده‌ای نیست، ولی ما قدرت خود را در این بازی نشان دادیم.

مهاجم تراکتورسازی با ابراز خرسندی از گنی در این مسابقه تأکید کرد:

من کاری نکردم و این گل نتیجه زحمت بچه‌ها و کادر فنی بود. خوشحالم که گل زدم و امیدوارم در ادامه هم برای تراکتورسازی بازیکن تأثیرگذاری باشم. این را هم بگویم که گلم را به تاوارس و میگوئل مربیان خارجی تیم تراکتورسازی تقدیم می‌کنم که در آستانه سال نوی میلادی از خانواده‌های‌شان دور بودند.

وی در ادامه یادآور شد:

واقعاً روزهای سختی را پشت سر گذاشتم. مصدومیتم سخت بود که خدا را شکر با جراحی به خیر گذشت. باید از کادر پزشکی تراکتورسازی، امیر قلعه‌نویی، بازیکنان، خانواده‌ام و هواداران تراکتورسازی تشکر کنم که کنارم بودند. قلعه‌نویی تشخیص داد که مچ پایم مشکل دارد و بعد از حرف او جراحی کردم. اگر قلعه‌نویی نبود فوتبالم نابود می‌شد. باید از زحمات او تشکر کنم.

شریفی در مورد بازی تیمش برابر ذوب‌آهن در جام حذفی اظهار داشت:

با یکی از آماده‌ترین تیم‌های ایران بازی داریم، ولی تلاش می‌کنیم که در این بازی هم برنده شویم و به فینال برویم. هدف ما این است که در فصل جاری دو جام را به هواداران تراکتورسازی هدیه بدهیم. آنها لیاقت دیدن قهرمانی تراکتورسازی را دارند.

5 دندانپزشکی شبانه روزی فعال و موفق در ارائه خدمات برتر به مشتریان

دانلود آهنگ حس تو

مشاوره سئو - مشاوره رایگان سئو - مشاور سئو - سئوکار

تراکتورسازی ,بازی ,شریفی ,هواداران ,جام ,هم ,هواداران تراکتورسازی ,به هواداران ,دو جام ,هدف ما ,شریفی هدف ,تراکتورسازی تقدیم می‌کنم

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قانون مالی حمل پول Dwight's notes datttran disgcarcentcal دانشجوی زیست شناسی مشاغل اصفهان Francis's info همسفران آقا اوكراین Seperti Singa Di Hutan Seperti Seo Di Search Engine